OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Oddychamy najgorszym powietrzem w Europie !!!

Smog jest realnym problemem, dlatego warto zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza do domu, biura, przedszkola.

SMOG to nienaturalne i nieprzyjazne zdrowiu zjawisko atmosferyczne polegające na zanieczyszczeniu powietrza wskutek działalności człowieka oraz bezwietrznej pogody.

Szkodliwe związki chemiczne, pyły i wysoka wilgotność stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Smog może wywołać astmę, a także powodować zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli, niewydolność oddechową lub paraliż układu krwionośnego. Odnotowano również nowotwory spowodowane smogiem.

Oczyszczacze powietrza to urządzenia elektryczne z układem filtracyjnym powietrza. Odpowiedni oczyszczacz powietrza może usunąć składniki smogu, takie jak pyły PM2.5, lotne związki organiczne, jak również niemal wszystkie alergeny, bakterie i wirusy.

Oczyszczacze nie wymagają żadnych instalacji: korzysta się z nich po podłączeniu do gniazda. Urządzenie powinno pracować w miejscu, gdzie jest swobodny przepływ powietrza, w odległości nie mniejszej niż 10 cm od komputera, telewizora i innych urządzeń elektrycznych. 

Oczyszczacze powietrza zadbają o zdrowie, dobre samopoczucie i komfort Twój i Twojej rodziny przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Sprawdź funkcje naszych oczyszczaczy.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Oczyszczacze Boneco

Oczyszczacze Winix

Oczyszczacze Warmtec